Giriş Bedeli;
 
Sizlerden yazılı olarak gelen bayilik başvurusu sonucunda uzman arkadaşlarımız geniş kapsamlı bir analiz başlatmaktadır. İlk Telefon görüşmelerimiz sonucunda yatırımlarınızın en doğru şekilde yönlendirilmesi profesyonel çözüm arayışları ile kararlaştırılmaktadır. Tüm bu gerçek paylaşımlarımız ve gerçekleşmesini arzuladığımız katılımınız için bir giriş ücreti talep etmekteyiz. Bu konuda daha geniş bilgiyi danışmanlarımızdan alabilirsiniz.
 
İnşaat, Dekoraston ve M2 Hakkında;
 
Çaycıbaşı tamamiyle kendine has bir konsepte sahiptir. Tüm inşaat ve dekorasyon uygulamaları bünyemizde ki kendini kanıtlamış profesyonel iç mimar ve şantiye şeflerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. FRANCHISE anlaşmasının tamamlanması sonucunda vakit kaybetmeden ilk görüşmelerimiz doğrultusunda ki veriler ile proje aşaması başlatılmaktadır. Dekorasyon ve inşaat aşamasında hiç bir detay göz ardı edilmemektedir. inşaat maliyetleri güncel rakamlar üzerinden fiyatlandırılır. İnşaat süresi iş yeri m2 sine göre değişiklik göstermektedir. Belirlenen süre olağan üstü durumlar göz ardı edilerek hesaplanmaktadır. (ekor. yada inş. malzemelerinin piyasada bulunamaması ya da doğal afetler v.b gibi). ÇAYCIBAŞI m2 şartları mevcut bahçe m2 ile değerlendirilmektedir. Yer ve lokasyon durumlarına göre menü - mutfak standartları değişiklik göstermektedir. İnşaat, proje ve dekorasyon hizmetleri dışında ki işlemler yatırımcı tarafından takip edilmektedir (işletme ruhsatı alınması gibi).

Tüm Ekipman ve Malzemeler;
 
ÇAYCIBAŞI, ilk kurulduğu günden itibaren her geçen gün kendini piyasaya kanıtlamaya ve piyasadan yüksek beğeni toplamaya devam etmektedir. Tüm ekipman ve tedarik malzemelerinde öncelikli olarak 1.sınıf yerli ürünleri tercih etmektedir. Bunun dışında yabancı markalar arasından insan sağlığına zarar verecek tüm yerli ve yabancı maddelerden kaçınmayı hedeflemiştir. ÇAYCIBAŞI tüm bayilerimize aynı kalite ve standartlarda ürün sunmaktadır. Bunun dışında bayiimizin bulunduğu bölgeye ve kendi isteklerine göre yöresel tüketim maddelerini kendileri tarafından üretilmesi konusunu ayrıca değerlendirmektedir.